Aktuální lekce

Cvičení pro maminky s dětmi:

Pohybohrátky jsou plné říkanek a písniček spojené s pohybem, které vede k podpoře psychomotorického vývoje
dětí. Nabízí inspiraci, jak aktivně trávit čas s děťátkem, zároveň slouží jako podpůrný kruh pro maminky.
Lekce se skládá z přivítání, rozcvičky celého tělíčka, dynamické části s pomůckami a prvky jógy,
v závěru přichází čas na společné hraní na nástroje a zpívání.
Lekce jsou rozděleny na 1) děti nelezoucí a 2) děti lezoucí a chodící.

Cvičení pro dospělé:

Těhotenská jóga je jemné osvědčené cvičení pro maminky během celého období těhotenství. Cvičením se zbavíte strachu z pohybu, napomáhá předejít problémům s bolestivými zády či otoky nebo je výrazně omezit. Jóga vede k naslouchání vlastnímu tělu – a tím i miminku.

Osvojené techniky můžete využít při porodu i po narození miminka. Součástí lekce je úvodní kruh sdílení a závěrečná relaxace.


Jóga pro rodiče s dětmi je inspirací pro rodiče i prarodiče, jak aktivně prožívat chvíle s dětmi. Během lekce se hravou formou seznamujeme se základními jógovými pozicemi, v párových cvicích budujeme vzájemnou důvěru. Na cvičení není soutěživá atmosféra a cviky vycházejí z toho, co je pro malá i větší tělíčka přirozené a bezpečné. Každá lekce je tematicky zaměřena. Součástí je také krátká relaxace, mini tvoření a hra na rytmické nástroje.

Hatha jóga napomáhá nastolit rovnováhu mezi tělem, myslí a duchem. Lekce se skládají z dechových technik, sestavy jógových pozic a závěrečné relaxace. Důraz je kladen na vědomou práci s dechem a tělem, což přispívá nejen k jeho posílení, ale také ke zklidnění mysli, uvolnění stresu a nalezení vnitřní harmonie. V lekcích využíváme také různé pomůcky a léčivé nástroje.


Co s sebou: pro miminka větší látkovou plenu, pro všechny pohodlné oblečení, cvičíme bez bot. Podložky jsou k dispozici na místě.

Na lekci je nutné se přihlašovat přes rezervační systém Fitness centra VášKa, telefonicky na 777 830 745 nebo 776 836 562.

Co s sebou: pohodlné oblečení, cvičíme bez bot. Podložky jsou k dispozici na místě.

Na lekci je nutné se přihlašovat přes rezervační systém Fitness centra VášKa, telefonicky na 777 830 745 nebo 776 836 562.


Skupinové lekce jógy po porodu momentálně vypsané nejsou, ale můžeme se domluvit individuálně nebo můžete přijít na lekci pro těhotné.