Aktuální lekce

Cvičení pro maminky s dětmi:

Pohybohrátky jsou plné říkanek a písniček spojené s pohybem, které vede k podpoře psychomotorického vývoje
dětí. Nabízí inspiraci, jak aktivně trávit čas s děťátkem, zároveň slouží jako podpůrný kruh pro maminky.
Lekce se skládá z přivítání, rozcvičky celého tělíčka, dynamické části s pomůckami a prvky jógy,
v závěru přichází čas na společné hraní na nástroje a zpívání.
Lekce jsou rozděleny na 1) děti nelezoucí a 2) děti lezoucí a chodící.

Jóga pro rodiče s dětmi je inspirací pro rodiče i prarodiče, jak aktivně prožívat chvíle s dětmi. Během lekce se hravou formou seznamujeme se základními jógovými pozicemi, v párových cvicích budujeme vzájemnou důvěru. Na cvičení není soutěživá atmosféra a cviky vycházejí z toho, co je pro malá i větší tělíčka přirozené a bezpečné. Každá lekce je tematicky zaměřena. Součástí je také krátká relaxace, mini tvoření a hra na rytmické nástroje.

Cvičení pro těhotné ženy:

Těhotenská jóga je jemné osvědčené cvičení pro maminky během celého období těhotenství. Cvičením se zbavíte strachu z pohybu, napomáhá předejít problémům s bolestivými zády či otoky nebo je výrazně omezit. Jóga vede k naslouchání vlastnímu tělu – a tím i miminku.

Osvojené techniky můžete využít při porodu i po narození miminka. Součástí lekce je úvodní kruh sdílení a závěrečná relaxace.


Co s sebou: pro miminka větší látkovou plenu, pro všechny pohodlné oblečení, cvičíme bez bot. Můžete si přinést vlastní podložku.

Na lekci je nutné se přihlašovat přes rezervační systém Fitness centra Váš-ka, telefonicky na 777 830 745 nebo 776 836 562.

Co s sebou: pohodlné oblečení, cvičíme bez bot. Můžete si přinést vlastní podložku.

Na lekci je nutné se přihlašovat přes rezervační systém Fitness centra Váš-ka, telefonicky na 777 830 745 nebo 776 836 562.


Skupinové lekce jógy po porodu momentálně vypsané nejsou, ale můžeme se domluvit individuálně nebo můžete přijít na lekci pro těhotné.